MSM prášek 250g

MSM je zkratka pro organickou sloučeninu síry.

MSM je bílý krystalický prášek bez zápachu, slouží jako organický zdroj síry. V přírodě vzniká ze síry, kterou produkují některé bakterie a mořské řasy. Následnými chemickými procesy a účinkem UV záření vzniká sloučenina methylsulfonylmethan neboli MSM. 

Ocení jej zejména sportovci a fyzicky pracující osoby.

Vhodný pro vegetariány i vegany. Doplněk stravy.

Složení: 100% MSM prášek (Methylsulfonylmethan).

Doporučené dávkování: 1/2 čajové lžičky (0,5-1 g) 2x denně, nejlépe ráno a večer. Odměřené množství rozmíchejte ve 200 ml vody, džusu nebo smoothie. Ihned konzumejte. MSM prášek 250g balení obsahuje 125 denních dávek. MSM prášek můžete konzumovat s vitamínem C.

Distributor: Aspen team s.r.o., Akátová 1175/3, 182 00 Praha, Česká republika. Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením. Varování: nepřekračujte doporučenou denní dávku. Upozornění: úkládejte mimo dosah dětí. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Není určené pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Neobsahuje žádná aditiva, barviva nebo dochucovadla. Upozornění: Pokud užíváte jakékoliv léky, je třeba dodržet rozestup 2 hodin mezi užívání farmak a MSM. Původ MSM: Čína. EAN 8594172693464

Skladem
129 Kč s DPH