Šampon BIO růže (normální a suché), 250ml

Šampon kombinuje jemný čisticí účinek s přírodními aktivními složkami, včetně pšeničného proteinu a BIO růžové vody. Vůně růže vás obklopí pocitem pohodlí a něhy.

169 Kč s DPH

Šampon BIO aloe vera a BIO med (suché a barvené), 250ml

Šampon kombinuje mírný čistící účinek s přírodními aktivními složkami, jako jsou pšeniční protein, BIO výtažek z aloe vera a BIO med. Jemná vůně medu nechá pocítit vaše vlasy jemné a dobře ošetřené.

169 Kč s DPH

Šampon BIO měsíček (normální a citlivé), 250ml

Šampon s lahodnou přírodní květinovou vůní kombinuje mírné čištění s přírodními složkami jako pšeniční protein a BIO výtažek z měsíčku.

169 Kč s DPH

Šampon BIO olivový olej a propolis (suché a poškozené), 250ml

Šampon kombinuje mírný čistící účinek s přírodními aktivními složkami, jako jsou propolis, BIO med a olivový olej. S povzbuzující vůní citronu a kafru.

169 Kč s DPH

Šampon BIO rozmarýn a cypriš (normální a mastné), 250ml

Šampon BIO rozmarýn a cypriš kombinuje mírný čistící účinek s přírodními aktivními složkami, jako jsou protein pšenice a nezbytnými oleji z cypřiše a BIO rozmarýnu. Vůně těchto esenciálních olejů ve vás zanechá pocit svěžesti a povzbuzení.

169 Kč s DPH

Šampon bez parfemace (normální a citlivé), 250ml

Šampon kombinuje jemný čisticí prostředek s přírodními aktivními složkami, jako je pšeničný protein. Bez éterických olejů, aby se zabránilo podráždění pokožky hlavy.

169 Kč s DPH

Kondicionér BIO aloe vera a BIO med (suché a barvené), 250ml

Kondicionér kombinuje přírodní pečující a zklidňující přísady, jako je luční olej, náš BIO a fairtrade med a šťávu z aloe vera. Jemná vůně medu zanechá vaše vlasy jemné a dobře ošetřené.

199 Kč s DPH

Kondicionér BIO olivový olej a propolis (suché a poškozené), 250ml

Kondicionér kombinuje jemný čisticí prostředek s přírodními aktivními složkami, jako je luční olej, propolis, BIO extrakt z olivových listů a fairtrade med. Kořeněná vůně levandule a santalového dřeva povzbudí vaše smysly.

199 Kč s DPH