Pleťový krém BIO heřmánek denní a noční, 100ml

Denní a noční krém, který vyživuje, zklidňuje a chrání normální až citlivou pleť před vnějšími vlivy. S přírodními aktivními složkami včetně bio výtažků z heřmánku a měsíčku, bio jojobového a slunečnicového oleje a vitaminu E.

169 Kč s DPH

Pleťový krém BIO růže denní, 50ml

Denní krém s bohatou a plnou texturou, který pečuje, hydratuje a chrání suchou pokožku před vnějšími vlivy. S přírodními aktivními složkami, včetně bio divoké růže, pupalky, sladkého mandlového a slunečnicového oleje, bio bambuckého másla a včelího vosku.

239 Kč s DPH

Pleťový krém BIO růže noční, 50ml

Noční krém bohatě hydratuje a zklidňuje suchou pokožku. S včelím voskem, BIO bambuckým máslem, sladkými BIO mandlemi, pupalkou, BIO růží a slunečnicovým olejem.

239 Kč s DPH

Pleťový krém BIO mateří kašička denní, 50ml

Denní krém, který vyživuje pokožku během dne a chrání před vnějšími vlivy. S bio slunečnicovým a jojobovým olejem, extraktem z měsíčku lékařského, vitaminem E a mateří kašičkou

219 Kč s DPH

Pleťový krém BIO mateří kašička noční, 50ml

Noční krém, který přes noc vyživuje zralou pleť a podporuje regeneraci. S přírodními aktivními složkami včetně BIO mateří kašičky, BIO slunečnice, jojobového a sezamového oleje, bambuckého másla a extraktu z kořene lékořice.

219 Kč s DPH

Pleťový krém BIO manuka med denní, 50ml

Denní krém, který hydratuje a opravuje smíšenou pleť. S přírodními aktivními složkami včetně BIO Manuka medu, jojobového oleje, extraktu z rozmarýnu a měsíčku a vitaminu E. Manuka med má speciální vlastnosti a často se používá na pomoc s pletí.

309 Kč s DPH

Pleťový krém BIO manuka med noční, 50ml

Noční krém s bohatou, plnou texturou, která přes noc vyživuje smíšenou pleť a podporuje její regeneraci. S přírodními aktivními složkami, včetně BIO Manuka medu, jojobového a sezamového oleje, bambuckého másla a vitamínu E. Perfektní noční krém díky silné směsi ingrediencí.

309 Kč s DPH