Ananas BIO kousky 100g

BIO ananas Zdravý den® kousky jsou na slunci uzrálé a mají přirozeně ovocnou a nasládlou chuť.

119 Kč s DPH

Borůvky lesní BIO sušené mrazem 20g

BIO borůvky Zdravý den® jsou sušené celé plody brusnice borůvky, které se sbírají ručně ve volné přírodě v čistém prostředí odlehlých estonských lesů.

109 Kč s DPH

Brusinky BIO sušené mrazem 20g

BIO brusinky Zdravý den® jsou sušené celé plody brusnice brusinky, které se sbírají ručně ve volné přírodě v čistém prostředí odlehlých estonských lesů. Na přípravu 20g sušených brusinek je potřeba přibližně 200g čerstvě nasbíraných brusinek.

109 Kč s DPH

Datle BIO 500g bez pecek, sušené

BIO datle Zdravý den® odrůdy Deglet Nour pěstované podle pravidel ekologického zemědělství. Datlím Deglet Nour se říká královna všech datlí. Jsou měkké na dotek, mají světle hnědou barvu a jemnou medovou chuť, která je odlišuje od ostatních datlí. Jsou vhodné k přímé konzumaci, ale dají se použít i jako sladidlo do kaší, jogurtů, ovocných salátů nebo na pečení.

149 Kč s DPH

Fíky sušené BIO 500g

BIO a RAW fíky Zdravý den® jsou velké, šťavnaté a sladké fíky hruškovitého tvaru pěstované v Turecku podle pravidel ekologického zemědělství a sušené na slunci. Jsou vhodné k přímé konzumaci, do kaší, müsli, desertů nebo na pečení. Jsou vhodnou náhradou rozinek nebo datlí.

189 Kč s DPH

Goji BIO - Kustovnice čínská 200g

Výběr velkých sušených plodů Goji BIO - Kustovnice čínské.

165 Kč s DPH

Goji BIO - Kustovnice čínská 1000g

Výběr velkých sušených plodů Goji BIO - Kustovnice čínské.

690 Kč s DPH

Chia semínka BIO 200g

Chia semínka BIO a RAW jsou ceněná pro vysoký obsah omega-3 mastných kyselin, antioxidanů a dalších výživných látek.

99 Kč s DPH

Chia semínka BIO 1000g

Chia semínka BIO a RAW jsou ceněná pro vysoký obsah omega-3 mastných kyselin, antioxidanů a dalších výživných látek.

320 Kč s DPH

Jahody BIO sušené mrazem 20g

BIO jahody Zdravý den® jsou nakrájené plátky jahod, které se suší lyofilizací - sušením mrazem při nízkém tlaku. Na přípravu 20g sušených jahod je potřeba přibližně 200g čerstvě nasbíraných jahod.

109 Kč s DPH

Maliny BIO sušené mrazem 20g

BIO maliny Zdravý den® jsou sušené celé plody, které se suší lyofilizací - sušením mrazem při nízkém tlaku. Na přípravu 20g sušených malin je potřeba přibližně 200g čerstvě nasbíraných malin.

109 Kč s DPH

Mango BIO plátky 100g

BIO mango Zdravý den® plátky jsou jsou 4-6 cm velké. Mango plátky jsou na slunci uzrálé a mají přirozeně ovocnou a nasládlou chuť.

89 Kč s DPH

Meruňky sušené BIO 100g

BIO sušené meruňky Zdravý den® bez pecek jsou na slunci uzrálé, šťavnaté a mají přirozeně ovocnou a nasládlou chuť.

89 Kč s DPH

Mochyně peruánská BIO 200g

Sušené plody BIO a RAW mochyně peruánské Zdravý den® mají příjemnou originální sladkokyselou chuť. Jsou sušené na slunci a nesířené.

190 Kč s DPH

Moruše bílá BIO 500g

BIO moruše bílá Zdravý den® jsou plody ovocného stromu morušovníku pěstované podle pravidel ekologického zemědělství. Mají lahodnou medovou chuť a tvar podobný ostružině.

250 Kč s DPH

Moruše černá BIO 500g

BIO moruše černá Zdravý den® jsou plody ovocného stromu morušovníku pěstované podle pravidel ekologického zemědělství. Mají lahodnou sladkou až sladokyselou chuť a tvar podobný ostružině.

269 Kč s DPH