Echinacea sirup BIO 100ml

BIO Echinacea sirup Zdravý den® obsahuje výtažek z rostliny Echinacea purpurea (třapatka nachová), která příznivě ovlivňuje přirozenou obranyschopnost organismu a imunitní systém. Přispívá také k normální funkci dýchacího systému.

199 Kč s DPH

Cordyceps BIO 180 kapslí

BIO Cordyceps prášek Zdravý den® se již po několik tisíciletí používá v systému čínské medicíny, kde patří mezi nejcennější houby. O Cordycepsu se říká, že je „elixír života“, k čemuž ji předurčuje její složení.

339 Kč s DPH

AKCE Erythritol, stevia nízkokalorické sladidlo 500g. Min. trvan. do 2.2.2026

Sladidlo erythritol a stevia Zdravý den® je dokonalá náhrada cukru s 0 kaloriemi a s 0 glykemickým indexem (GI 0). Má stejnou sladivost jak bežný řepný cukr (1:1). Má dokonalou sladkou chuť. Je vhodné do kávy, čaje, na vaření i pečení.

49 Kč s DPH

Cordyceps BIO prášek 100g

BIO Cordyceps prášek Zdravý den® se již po několik tisíciletí používá v systému čínské medicíny, kde patří mezi nejcennější houby. O Cordycepsu se říká, že je „elixír života", k čemuž ji předurčuje její složení.

240 Kč s DPH

AKCE Kokosová alternativa másla BIO 200g Min. trvanl. do 3.1.2024

Minimální trvanlivost do 3.1.2024. BIO a RAW kokosové máslo zdravýden® je vynikající na vaření a pečení jako krém nebo součást polevy na dorty a dezerty. Má příjemnou kokosovou vůni a chuť.

39 Kč s DPH

Rostlinné sladidlo Flora BIO 250g

BIO rostlinné sladidlo Flora Zdravý den® se používá ke slazení nápojů a pokrmů. Má úžasnou chuť a příjemnou vůni. Medový pocit pochází z citronové a verbenové silice. Vhodné pro vegany.

119 Kč s DPH

Kokosová alternativa smetany BIO 400ml

Bio kokosová smetana Zdravý den® obsahuje 24% tuku a je vyrovená trandičním způsobem lisováním na drobno nakrájené kokosové dužiny z čerstvých ekologicky pěstovaných kokosových ořechů. Má intenzivní kokosovou chuť a vůni a krémovou konzistenci.

89 Kč s DPH

AKCE Erythritol BIO krystalický 300g Min. trvan. do 2.6.2024

AKCE Minimální trvanlivost do 2.6.2024. Erythritol BIO krystalický Zdravý den® je nízkokalorické sladidlo s nulovým glykemickým indexem (GI 0). Je vhodný jako náhrada klasického bílého cukru a umělých sladidel. Dosahuje přibližně 70% sladkosti běžného cukru a jeho chuť je stejná jako chuť klasického cukru.

49 Kč s DPH

AKCE Čokoláda hořká BIO 85% 100g. Min. trvanl. 23.9.2024

Min. trvanl. 23.9.2024 BIO čokoláda Zdravý den® obsahuje 85% kakaa. Vyrábí se ručně ve Francii podle tradičních receptů. Čokoláda se v ústech pomalu rozpouští a má výraznou chuť s lehkým nádechem citrusů a koření.

69 Kč s DPH

Guduchi BIO 180 kapslí

BIO a RAW Guduchi prášek Zdravý den® v kapslích napomáhá duševnímu zdraví (zejména paměť a soustředění), zvyšovat odolnost na stres (adaptogenní účinek). Podporuje normální funkce dýchycího systému, močových cest a hladinu cukru v krvi. Podporuje imunitní systém. Neobsahuje lepek. Je vhodný pro vegetariány i vegany.

269 Kč s DPH

AKCE Kokosový olej BIO 4000ml. Min. trvan. do 2.8.2024

Bio kokosový olej Zdravý den je vyrobený z čerstvých ekologicky pěstovaných kokosových ořechů. Jedná se o čistou formu kokosového oleje vyrobeného z čerstvé kokosové dužiny lisováním za studena při nízké teplotě. Bio kokosový olej má bílou barvu, skvělou chuť a jemnou kokosovou vůni. Obsahuje přes 45% kyseliny laurové.

990 Kč s DPH

Guduchi BIO prášek 100g

BIO a RAW Guduchi prášek Zdravý den® napomáhá duševnímu zdraví (zejména paměť a soustředění), zvyšovat odolnost na stres (adaptogenní účinek). Podporuje normální funkce dýchacího systému, močových cest a hladinu cukru v krvi. Podporuje imunitní systém a normální stav klobů a pokožky. Napomáha normální činnosti jater a normální metabolismus tuku (lipidů).

149 Kč s DPH

AKCE Kokosový olej BIO 4000ml bez vůně. Min. trvan. do 29.7.2024

Bio kokosový olej Zdravý den je vyrobený z čerstvých ekologicky pěstovaných kokosových ořechů. Jedná se o čistou formu kokosového oleje vyrobeného z čerstvé kokosové dužiny lisováním za studena při nízké teplotě. Bio kokosový olej má bílou barvu, skvělou chuť a je bez vůně. Obsahuje přes 45% kyseliny laurové.

990 Kč s DPH